Құрметті оқушылар, ата-аналар және мектеп қонақтары, сіздерді 1 қыркүйек күні сағат 14:00-де өтетін Білім күніне арналған салтанатты жиынға шақырамыз.
Білім күні-тазалықтың, мейірімділіктің символы! Бұл оқу жылының басы! Бұл ойларды жинап, ғылымның түпсіз мұхитына енудің тамаша мүмкіндігі. Жаңа оқу жылы оқушылар үшін де, педагогтар үшін де бақытты және нәтижелі болсын.

Дорогие учащиеся, родители и гости школы, приглашаем вас на торжественную линейку, посвященную Дню Знаний, которая состоится 1 сентября в 14:00.
День Знаний — символ чистоты, доброты! Это начало учебного года! Это прекрасный повод собраться с мыслями и окунуться в бездонный океан науки. Пусть новый учебный год пройдёт счастливо и результативно как для учеников, так и для педагогов.