Бүгін «Үндестік»жобасы аясында және Эстетикалық цикл апталығы аясында 2-сынып оқушыларының ата-аналарымен «Үлкендер мен балалар ажырамас достар» тақырыбында спорттық іс-шара өтті. Нәтижелі жұмыс үшін педагог-психолог сайыс басында «Менің атым кім ..» атты жаттығу жұмыстарын жүргізіп, ата-аналар бір-бірімен танысып, нәтижелі топтық жұмысқа баулыды.

Сегодня в рамках областного проекта «Үндестік» и недели Эстетического цикла с родителями и учащимися 2-ых классов было проведено спортивное мероприятие на тему «Неразлучные друзья взрослые и дети». Для эффективной работы педагог-психолог в начале соревнования провела тренинговое упражнение « Как меня зовут..» Где родители познакомились с друг-другом и настроились на плодотворную работу в команде.