2022 жылғы 16 қыркүйекте Қостанай қаласында мектептің, қаланың, ауылдың қоғамдық өміріне белсенді қатысатын және балаларды тәрбиелеуде үлгі болып табылатын Қостанай облысының әкелерінің облыстық фестивалі өтті. Фестивальдің ұйымдастырушылары Қостанай облысы әкімдігі қоғамдық даму басқармасының «Қоғамдық келісім» КММ, «Қостанай облысы психологтарының қауымдастығы «ҚҚ болды.
№13 НОМ атынан фестиваль финалына шыққан Иван (2 «А»сыныбы) және Денис («6″Б» сыныбы) Масловтардың әкесі Владимир Владимирович Маслов қатысты. Құттықтаймыз!!!

16 сентября 2022 года в Костанае прошел областной фестиваль отцов Костанайской области, активно участвующих в общественной жизни школы, города, села и являющихся примером в воспитании детей. Организаторами фестиваля являлись КГУ « Қоғамдық келісім» Управления общественного развития акимата Костанайской области, ОФ «Ассоциация психологов Костанайской области». От ОСШ №13 участвовал папа Маслова Ивана (2 «А»класс) и Дениса («6»Б» класс), Владимир Владимирович Маслов, который вышел в финал фестиваля. Поздравляем!!!