Бүгін 2022 жылдың 14 қарашасында №13 НОМ күрделі жөндеуден кейін есігін айқара ашты. №13 НОМ жөндеуден кейін, жарқын және жайлы болып, барлық заманауи талаптарға жауап беретін жаңарған мектепке айналды. Сапалы білім беру үдерісі үшін барынша қолайлы және қауіпсіз жағдайлар жасалған. Біздің оқушылар бүгін, жарқын және жайлы кабинеттердің парталарына отырады. Бүгінгі күн, жаңа білім мен оқудағы, спорттағы және шығармашылықтағы жетістіктерге трамплин ретінде мектеп тарихының жаңа беттерінің бірі болмақ. Мектеп — бұл ерекше әлем, ерекше мемлекет, бұл қуаныш пен қайғы, мектеп-ғажайыптар мен дәстүрлер. Бүгін біз сіздермен бірге асыға күткен кереметтердің бірі орындалды.

Сегодня, 14 ноября 2022 г.,ОСШ 13 распахнула свои двери после капитального ремонта. Школа преобразилась, стала светлой и уютной, отвечает всем современным требованиям. Созданы максимально комфортные и безопасные условия для качественного образовательного процесса. Сегодня наши учащиеся сядут за парты светлых и комфортных кабинетов. Сегодняшний день будет новой ветхой в истории школы, как трамплин к новым знаниям и достижениям в учёбе, спорте и творчестве. Школа — это особый мир, школа — неповторимое государство, это радости и печали, школа — это чудеса и традиции. Одно из чудес, к которому мы шли с вами вместе, сегодня свершилось.