Бүгін №13 НОМ-де келе жатқан жаңа жылдың лебі ерекше сезінілді. Жаңа жылдың бейнесі ретінде мектеп ауласында қардан жасалған мүсіндер тұрғызылды. Біздің мектептің ата-аналары мен мұғалімдерінен құралған шығармашылық топ жұмыс істеді. Мектеп ауласы мұғалімдер мен ата-аналарға көптеген жағымды эмоциялар сыйлаған ертегі қалашығына айналды. Мүсіндерді жасау кезінде, әрқайсысы ерекше сезіммен өз жанының бір бөлшегін арнады.
Қардан жасалған керемет мүсіндер мектеп ауласын безендіріп, оқушыларды, мұғалімдер мен ата-аналарды ғана емес, көпшілікті де қуантады.
Қар мүсіндерін жасауға қол ұшын тигізген ата-аналарға алғыс айтамыз!

Сегодня в ОСШ №13 царила атмосфера новогодней сказки. Создавались снежные фигуры, символизирующие наступающий Новый год. Работала творческая лаборатория, в которой приняли активное участие родители и учителя нашей школы. Школьный двор превратился в сказочный городок, который подарил множество положительных эмоций учителям и родителям. При возведении фигур, каждый вложил частичку своей души.
Снежные фигуры украшают наш школьный двор и радуют не только учащихся, учителей и родителей, но и всех окружающих.
Благодарим родителей за оказанную помощь в создании снежных фигур!