№13 НОМ-нде 2022 жылғы 12 желтоқсаннан 25 желтоқсанға дейін
ЖМҒ онкүндігі өткізіледі.
Онкүндіктің мақсаттары мен міндеттері:
— ЖМҒ пәндерін оқуға қызығушылықты арттыру;
— алған білімдерін тәжірибеде қолдану;
— оқушылардың ой-өрісін кеңейту;
— жауапкершілікке, өзіне және қарсыластарына құрметке тәрбиелеу тапсырмаларды орындау кезінде өзіндік танымдық іс-әрекетті, шығармашылық көзқарасты дамыту.
Стандартты емес сабақтар, сыныптан тыс іс-шаралар, викториналар, ойындар мен конкурстар өткізу оқушыларға шығармашылық, зерттеу қызметіне белсенді қатысуға мүмкіндік береді. Онкүндікке математика, физика, химия, информатика, география пәндерінің мұғалімдері қатысады. Оқушылардың жас және психологиялық даму ерекшеліктерін ескере отырып, іс-шаралар жоспарын жасады. ЖМҒ онкүндігін өткізу туралы хабарлама желіде жарияланды, іс-шаралар жоспары мектеп стендінде ілінді.
Сәттілік тілейміз!

В ОСШ№13 с 12 декабря по 25 декабря 2022г. проводится декада ЕМН. Цели и задачи декады:
• повышение интереса к изучению предметов ЕМН;
• применение полученных знаний на практике;
• расширение кругозора учащихся;
• воспитание ответственности, уважения к себе и своим соперникам развитие самостоятельной познавательной деятельности, творческого подхода при выполнении заданий.
Проведение нестандартных уроков, внеклассных мероприятий, викторин, игр и конкурсов позволяет учащимся активно включаться в творческую, исследовательскую деятельность.
В декаде участвуют учителя математики, физики, химии, информатики, географии. Составили план проведения мероприятий, учитывая возрастные и психологические особенности развития учащихся.
Сообщение о проведении декады ЕМН было объявлено на линейке, вывешено на школьном стенде план мероприятий.
Желаем удачи!