Қостанай қаласының №13 НОМ-де 1-4 сынып оқушылары арасында «Оқуға құштар мектеп – оқуға құштар ел» жобасы аясында «Сүйікті кітабына сыйлық» байқауын өткізілді. Байқауға қатысушылар грамоталармен марапатталды. Байқауға ұсынылған оқушылардың жұмыстарын қазылар алқасы мұқият қарап, қорытындылап, түрлі номинациялар бойынша жеңімпаздар мен жүлдегерлерді анықтады. Мектеп кітапханашысы Баймұханбетова Гүлмира Абусагитовна бастауыш сыныптардың сынып жетекшілеріне, ата-аналарға және 1-4 сынып оқушыларына конкурсқа қатысқаны үшін алғыс білдіреді.

В ОСШ №13 города Костанай в рамках проекта «Читающая школа – читающая нация» проведен конкурс «Подарок любимой книге» среди учащихся 1-4 классов. Представленные на конкурс работы учащихся были внимательно рассмотрены жюри, которое подвело итоги, выявило победителей и призеров в различных номинациях. Участники конкурса награждены грамотами. Библиотекарь школы Баймуханбетова Гулмира Абусагитовна благодарит классных руководителей начальных классов, родителей и учащихся 1-4 классов за участие в конкурсе. 📚📚📚📚📚