Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Қостанай қаласы білім бөлімінің №13 негізгі орта мектебі» КММ қамқоршылық кеңесі мектептің ата-аналар жұртшылығына статистикалық деректерге сәйкес Қостанай қаласында азық-түлік тауарларының бағасы 20% — ға өскенін хабарлайды.
Жеткізушілермен кеңестің №2 хаттаманың негізінде Қостанай қаласының мектептерінде ыстық тамақтың құны 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап 20% – ға өседі және оқушылардың барлық санаттары үшін-450 теңгені құрайды.

Попечительский Совет КГУ «Основная средняя школа №13 отдела образования города Костаная » Управления образования акимата Костанайской области сообщает родительской общественности школы, что согласно статистическим данным цены на продовольственные товары в г. Костанае повысились на 20%.
На основании протокола №2, совещания с поставщиками, стоимость горячего питания в школах города Костаная с 1 января 2023 года вырастет на 20% и составит – 450 тенге для всех категорий учащихся.