📌 Бүгін № 13 НОМ базасында «Кәмелетке толмағандарға қатысты суицидтік мінез-құлық пен тұрмыстық зорлық-зомбылықтың алдын алу»тақырыбында бірыңғай облыстық жалпымектептік ата-аналар жиналысы өткізілді. Жиналыс барысында аутодеструктивті мінез-құлық ұғымдары қарастырылды. Педагог-психолог Г. А. Шукенова «Балаларға тыйым салынады»жаттығуын өткізді. Ата-аналар мен педагогтарға жадынамалар табыс етілді.

📌 Сегодня на базе ОСШ № 13 было проведено Единое областное общешкольное родительское собрание на тему «Профилактика суицидального поведения и бытового насилия в отношении несовершеннолетних». В ходе собрания были рассмотрены понятия аутодеструктивного поведения. Педагогом-психологом Шукеновой Г.А. было проведено упражнение «Не детские запреты». Родителям и педагогам были вручены памятки.