✅ Бүгін, 20 ақпанда қоғамдық-гуманитарлық циклдің онкүндігі ашылды.Мектепте таңертеңннен бастап ерекше атмосфера болды. Қазақ ұлттық киімдеріндегі оқушылар салтанатты әуенмен балаларды, педагогтарды қарсы алып, бауырсақ сыйлады. Барлығы жағымды эмоциялар мен жақсы көңіл-күймен қуаттанды.
ҚГБ онкүндігі аясында жоспарланған іс-шаралар өткізіледі. Оқушыларға өз білімдерін, шығармашылық қабілеттерін көрсету қажет болады. Барлығына сәттілік тілейміз!

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

✅ Сегодня, 20 февраля, состоялось открытие декады общественно- гуманитарного цикла. С самого утра в школе царила необычная атмосфера. Под звуки торжественной музыки учащиеся в казахских национальных костюмах встречали ребят, педагогов и угощали баурсаками. Все зарядились положительными эмоциями и хорошим настроением.
В рамках декады ОГН будут проведены запланированнные мероприятия. Учащимся необходимо будет проявить свои знания, творческие способности. Желаем всем удачи!