ДЕНІ САУДЫҢ -РУХЫ САУ.
Дене шынықтыру мұғалімі Косякова М.С. 8-9-сынып оқушылары арасында волейболдан жарыс ұйымдастырды. Оқушылар қуана қатысып, ойын барысында ептілік, ұтқырлық, икемділік, тапқырлық көрсетті. Оқушылар дене шынықтыру сабақтарында алған дене қабілеттері мен дағдыларын толық көрсете білді. Мектеп байқаудың жеңімпаздары мен жүлдегерлерін құттықтайды!

В ЗДОРОВОМ ТЕЛЕ – ЗДОРОВЫЙ ДУХ.
Учитель физической культуры Косякова М.С. организовала для учащихся 8-х, 9-х классов соревнования по волейболу. Ребята с удовольствием приняли участие, в ходе игры проявили ловкость, подвижность, гибкость, смекалку. Ученики в полной мере смогли показать свои физические способности и навыки, полученные на уроках физкультуры. Школа поздравляет победителей и призёров соревнований!