✅ Бүгін физика-математика лицейінің базасында ДӘУЛЕТБАЕВ ТОБЫЛ ЕСЛЯМҒАЛИҰЛЫ АТЫНДАҒЫ ПЕДАГОГТАРДЫҢ X АШЫҚ АЙМАҚТЫҚ ҒЫЛЫМИ-ПРАКТИКАЛЫҚ КОНФЕРЕНЦИЯСЫ өтті. Конференция мұғалімдердің озық педагогикалық тәжірибесін анықтау, жалпылау және тарату, қазіргі педагогтың жалпы, коммуникативтік және зерттеу мәдениетінің деңгейін арттыру, қазіргі білім берудің өзекті мәселелерін шешу жолдарын айқындау, сондай-ақ облыс мектептерінің білім беру кеңістігін бірыңғай білім беру кеңістігіне интеграциялау үшін жағдайлар жасау мақсатында өткізіледі. Аталған конференцияға біздің мектептің педагогтары ағылшын тілінің мұғалімі У. С. Бекбулатова, биология пәнінің мұғалімі Г. У. Саркина, педагог-психолог Г. А. Шукенова және мектепалды сынып тәрбиешісі К.В. Андриевская — Чимизгина қатысты.

✅ Сегодня на базе физико-математического лицея прошла X ОТКРЫТАЯ РЕГИОНАЛЬНАЯ НАУЧНО – ПРАКТИЧЕСКАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ ПЕДАГОГОВ ИМЕНИ ДАУЛЕТБАЕВА ТОБЫЛА ЕСЛЯМГАЛИЕВИЧА Конференция проводится с целью выявления, обобщения и распространения передового педагогического опыта учителей, повышения уровня общей, коммуникативной и исследовательской культуры современного педагога, определения путей решения актуальных проблем современного образования, а также с целью создания условий для интеграции образовательных пространств школ области в единое образовательное пространство. В данной конференции также приняли участие наши педагоги учитель английского языка Бекбулатова У.С., учитель биологии Саркина Г.У., педагог-психолог Шукенова Г.А. и воспитатель предшкольного класса Андриевская- Чимизгина К.В.