Құрметті Киев шағын ауданының тұрғындары,ата-аналар!!!!

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Қостанай қаласы білім бөлімінің №13 негізгі орта мектебі» КММ 2022-2023 оқу жылында мемлекеттік тілде оқытатын 1-сынып оқушыларын қабылдайтынын және алдын ала жазылу жүргізілетінін назарларыңызға жеткіземіз.
Барлық туындаған сұрақтар бойынша мектепке 74-31-74 (қабылдау бөлмесі) телефоны арқылы тікелей хабарласа аласыздар .

Уважаемые родители,
жители поселка микрорайона Киевский!!!!

Доводим до вашего сведения, что КГУ «Основная средняя школа №13 отдела образования города Костаная» Управления образования акимата Костанайской области объявляет набор учащихся 1 класса с государственным языком обучения в 2022-2023 учебном году и ведется предварительная запись.
По всем возникающим вопросам обращайтесь непосредственно в школу по телефону 74-31-74 (приемная) .