29.04.2023 ж., тай боксынан Қостанай облысының чемпионаты өтті. 5 "А" сынып оқушысы Андрейчук Никита, 2-ші орынды иеленді 🏅 Құттықтаймыз!!!!!Никитаға сәттілік пен спорттық жетістіктер тілейміз!!!29.04.2023 г., состоялся чемпионат Костанайской области по тайскому боксу. Андрейчук Никита, учащийся 5 «А» класса, занял почетное 2 место 🏅 Поздравляем!!!!!Желаем дальнейших успехов и спортивных достижений!!!

29.04.2023 ж., тай боксынан Қостанай облысының чемпионаты өтті.  5 "А" сынып оқушысы Андрейчук Никита, 2-ші орынды иеленді 🏅 Құттықтаймыз!!!!!Никитаға сәттілік пен спорттық жетістіктер тілейміз!!!29.04.2023 г., состоялся чемпионат Костанайской области по тайскому боксу. Андрейчук Никита, учащийся 5 «А» класса, занял почетное 2 место 🏅 Поздравляем!!!!!Желаем дальнейших успехов и спортивных достижений!!!