Еркін ел ұрпағы" атты жалпыұлттық патриоттық диктант.Бүгін №13 мектеп оқушылары мамыр мерекелері мен Жеңіс күні аясында "Еркін ел ұрпағы" атты жалпыұлттық патриоттық диктант жазуға қатысты.Бұл жобаның ерекшелігі — бүкіл ел бойынша диктант жазу сағат 11:00-де басталды. Диктант жазу өскелең ұрпақты Отан сүйгіштік рухына тәрбиелейді, мемлекеттік тілде сауатты жазу дағдыларын қалыптастырады, сондай-ақ диктант мәтіні арқылы ұлттық құндылықтарды сіңіруге ықпал етеді.Общенациональный патриотический диктант «Еркін ел ұрпағы»Сегодня учащиеся школы №13 приняли участие в написании общенационального патриотического диктанта «Еркін ел ұрпағы» в рамках майских праздников и Дня Победы.Особенность этого проекта в том, что диктант стартовал в 11.00 ч. по всей стране. Написание диктанта способствует воспитанию подрастающего поколения в духе патриотизма, формированию навыков грамотного письма на государственном языке, а также привитие национальных ценностей через текст диктанта.

Еркін ел ұрпағы" атты жалпыұлттық патриоттық диктант.Бүгін №13 мектеп оқушылары мамыр мерекелері мен Жеңіс күні аясында "Еркін ел ұрпағы" атты жалпыұлттық патриоттық диктант жазуға қатысты.Бұл жобаның ерекшелігі - бүкіл ел бойынша диктант жазу сағат 11:00-де басталды. Диктант жазу өскелең ұрпақты Отан сүйгіштік рухына тәрбиелейді, мемлекеттік тілде сауатты жазу дағдыларын қалыптастырады, сондай-ақ диктант мәтіні арқылы ұлттық құндылықтарды сіңіруге ықпал етеді.Общенациональный патриотический диктант «Еркін ел ұрпағы»Сегодня учащиеся школы №13 приняли участие в написании общенационального патриотического диктанта «Еркін ел ұрпағы» в рамках майских праздников и Дня Победы.Особенность этого проекта в том, что диктант стартовал в 11.00 ч. по всей стране. Написание диктанта способствует воспитанию подрастающего поколения в духе патриотизма, формированию навыков грамотного письма на государственном языке, а также привитие национальных ценностей через текст диктанта.