ЖАҢА АПТАНЫҢ БАСТАЛУЫ.Дәстүр бойынша апта әнұранды орындаудан басталды. Осыдан кейін 9 сынып оқушылары кезекшілікті тапсыру туралы қысқаша ақпарат беріп, 5 А сыныбына кезекшілікті тапсырды. Барлығына сәтті және нәтижелі апта тілейміз! СТАРТ НОВОЙ НЕДЕЛИ.Традиционно неделя началась с исполнения гимна. После этого учащиеся 9 класса дали краткую информацию о сдаче дежурства и передали пост 5 А классу. Желаем всем успешной и продуктивной недели.

ЖАҢА АПТАНЫҢ БАСТАЛУЫ.Дәстүр бойынша апта әнұранды орындаудан басталды. Осыдан кейін 9 сынып оқушылары кезекшілікті тапсыру туралы қысқаша ақпарат беріп, 5 А сыныбына кезекшілікті тапсырды. Барлығына сәтті және нәтижелі апта тілейміз!  СТАРТ НОВОЙ НЕДЕЛИ.Традиционно неделя началась с исполнения гимна. После этого учащиеся 9 класса дали краткую информацию о сдаче дежурства и передали пост 5 А классу. Желаем всем успешной и продуктивной недели.