Мәнерлеп оқу, хореография, вокал, музыкалық аспапта ойнау, спорт, каллиграфия және бейнелеу өнерінің бірінші республикалық байқауында "Менің Қазақстаным" жұмысымен 1- орынға ие болған №13 НОМ 4-сынып оқушысы Аксаитов Амирды құттықтаймыз. Сәндік-қолданбалы өнердің дәстүрлі емес түрлері (жарма)Жетекшісі: Балабатыр Ольга Сергеевна. "Бояу құпиялары" Поздравляем Аксаитова Амира ученика 4 класса ОСШ №13Занявшего 1 место в первом Республиканском конкурсе презентаций, выразительного чтения, хореографии, вокала, в игре на музыкальном инструменте, спорта, каллиграфии и изобразительного искусства . Со своей работой « Мой Казахстан» Нетрадиционные виды декоративно-прикладного искусства ( крупа)Руководитель: Балабатыр Ольга Сергеевна. « Секреты красок»

Мәнерлеп оқу, хореография, вокал, музыкалық аспапта ойнау, спорт, каллиграфия және бейнелеу өнерінің бірінші республикалық байқауында "Менің Қазақстаным"  жұмысымен 1- орынға ие болған №13 НОМ 4-сынып оқушысы Аксаитов Амирды құттықтаймыз. Сәндік-қолданбалы өнердің дәстүрлі емес түрлері (жарма)Жетекшісі: Балабатыр Ольга Сергеевна. "Бояу құпиялары" Поздравляем Аксаитова Амира  ученика 4 класса ОСШ №13Занявшего 1 место в первом Республиканском конкурсе презентаций, выразительного чтения, хореографии, вокала, в игре на музыкальном инструменте, спорта, каллиграфии и изобразительного искусства . Со своей работой « Мой Казахстан» Нетрадиционные виды декоративно-прикладного искусства ( крупа)Руководитель: Балабатыр  Ольга Сергеевна. « Секреты красок»