15-қыркүйекте «№13 негізгі орта мектеп » КММ оқушылардың ата-аналарына есігін айқара ашты. Мектепте «Ашық есік күні»өтті. Аталған іс-шара облыстық «Үндестік»жобасын іске асыру аясында ұйымдастырылды. Мұндай іс-шараларды өткізу мектепке білім алушылардың ата-аналарымен өзара іс-қимыл жасау үшін қолжетімді болуға мүмкіндік береді, ата-аналар жұртшылығымен байланысты нығайтуға ықпал етеді. Оларға мұғалімдермен сөйлесуге, қызықты сұрақтар қоюға және, әрине, жауап алуға мүмкіндік берілді. Олар мектептің жұмысын ішінен көрді, олар үшін пән мұғалімдерімен, әлеуметтік-психологиялық қызметпен жеке консультациялық кеңестер өткізілді. Ата-аналар риза болып, әкімшілікке және бүкіл педагогикалық ұжымға алғыстарын білдірді. Тілек білдірушілер үшін мектеп бойынша экскурсия ұйымдастырылды.
Біз диалог пен бірлесе жұмыс атқаруға ашықпыз!

15 сентября КГУ «Основная средняя школа №13 » распахнула свои двери для родителей учащихся. В школе прошёл «День открытых дверей». Данное мероприятие организовано в рамках реализации областного проекта «Үндестік». Проведение таких мероприятий позволяет школе стать доступным для взаимодействия с родителями обучающихся, способствует укреплению связей с родительской общественностью. Им была представлена возможность поговорить с педагогами, задать волнующие вопросы и, конечно же, получить ответы. Они увидели работу школы «изнутри, для них были проведены индивидуальные консультации учителями-предметниками, социально-психологической службой. Родители остались довольны и высказали слова благодарности администрации и всему педагогическому коллективу. Для желающих была организована экскурсия по школе.
Мы открыты к диалогу и сотрудничеству!