Қазіргі мектептің алдында тұрған басты міндеттердің бірі-білім алушы тұлғасының шығармашылық әлеуетін дамыту.
Біздің мектепте дарынды балалармен жұмыс істеудің белгілі бір жүйесі қалыптасты, ол біздің білім алушыларымыздың қалалық, облыстық және республикалық конкурстарда, олимпиадалар мен жобаларда табысты болуына ықпал етеді. Дарынды балалармен жұмысты жетілдіру мақсатында 2023 жылғы 11 қазанда біздің мектепте оқушылардың ғылыми-зерттеу жобалары ұсынылған «Ғылымға қадам» ғылыми-практикалық конференцияның мектеп к0езеңі өткізілді.

Одной из главных задач, которая стоит перед современной школой является развитие творческого потенциала личности обучающегося.
В нашей школе сложилась определенная система работы с одаренными детьми, которая способствует быть успешными нашим обучающимся на городских, областных и республиканских конкурсах, олимпиадах и проектах. С целью совершенствования работы с одаренными детьми 11 октября 2023 года в нашей школе был проведен школьный тур научно -практической конференции