Мектеп күзет дабылы және құралдарымен, кіруді басқару және басқару жүйесімен, Қостанай қаласы ІІД Жедел басқару орталығына бейнені шығаратын 30 камерадан тұратын бейнебақылау жүйесімен жабдықталған. Құқықтық тәртіпті сақтау және мектепке рұқсат етілмеген тұлғалардың кіруін бақылауды «Мол Астана» ЖШС мамандандырылған күзет қызметі жүзеге асырады. Терроризмге қарсы және өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету мақсатында мектепте оқушылар мен мектеп қызметкерлерін оқу-жаттығу эвакуациялауы жүргізіледі.

Школа оснащена системой и средствами охранной сигнализации, системой контроля и управления доступом, системой видеонаблюдения, состоящей из 30 камер с выводом изображения в Центр Оперативного Управления ДВД города Костаная. Охрану правопорядка и контроль доступа в школу посторонних лиц осуществляется специализированной охраной, обеспечиваемой ТОО «Мол Астан». В целях обеспечения антитеррористической, а также пожарной безопасности в школе проводятся учебные эвакуации учащихся и сотрудников школы.