2024 жылғы 23 ақпанда №13 НОМ-да «Қазіргі заманғы теориялардың ұлттық ерекшеліктерімен үйлесімді үйлесімі негізінде баланың ерте даму процесінің тұтастығы» тақырыбы бойынша мектепалды сынып тәрбиешілерінің қалалық әдістемелік бірлестігі өтті. Мектеп алды сынып тәрбиешілерінің қалалық әдістемелік бірлестігінің басшысы А. А. Нагимова, мектеп директорының орынбасары Б. К. Метенова сөз сөйледі.
«Шеңбер бойынша қошемет айту» тренингі Г.А-А. Шукенова, мектеп-психологы.
Мектепалды сыныпта сөйлеуді дамыту сабағы. Тақырыбы:» Қазақ халқының салт-дәстүрлері», К.В.Андриевская-Чимизгина ПК тәрбиешісі,№13 НОМ практикалық бөлім.
«Қазақ ұлттық құндылықтары» шебер-сынып, А.Е. Тулешова МАС тәрбиешісі,№122 ЖББОМ. Рефлексия. Өткізілген әдістемелік бірлестіктің өзін-өзі талдауы және ұсынымдар.
Тәрбиешілер Ксения Валерьевна мен Алия Ержановна заманауи теориялардың ұлттық ерекшеліктерімен үйлесімді үйлесімі негізінде баланың ерте даму процесін ұйымдастыру бойынша жұмыс тәжірибесімен бөлісті. Семинардың әрбір қатысушысы тәрбиеленуші рөлінде болып, тәжірибеде жаңа заманауи теорияларды тексере алды. Семинар соңында мектеп алды сынып тәрбиешілерінің қалалық әдістемелік бірлестігінің басшысы А. А. Нагимова алғыс сөз сөйледі.

23 февраля 2024г. в ОСШ№13 прошло городское методическое объединение воспитателей предшкольных классов по теме: «Целостность процесса раннего развития ребёнка на основе гармоничного сочетания современных теорий с национальными особенностями». С приветственным словом выступили руководитель городского методического объединения воспитателей предшкольных классов Нагимова А.А., зам.директора школы УР Метенова Б.К. Программа семинара включала в себя: Тренинг «Комплимент по кругу» Шукенова Г.А., психолог. Занятие по развитию речи в предшкольном классе. Тема:«Обычии и традиции казахского народа», Андриевская-Чимизгина К.В.,воспитатель ПК, ОСШ№13 Практическая часть. Мастер-класс «Казахские национальные ценности», Тулешова А.Е, воспитатель ПК, ОСШ№122. Рефлексия. Самоанализ проведённого методического объединения и рекомендации.
Воспитатели Ксения Валерьевна и Алия Ержанова поделились с опытом работы по огранизации процесса раннего развития ребёнка на основе гармоничного сочетания современных теорий с национальными особенностями. Каждый участник семинара смог побыть в роли воспитанника и проверить новые современные теории на практике. В заключении семинара руководитель городского методического объединения воспитателей предшкольных классов Нагимова А.А. выступила с благодарственным словом.