2022 жылдың 28 қыркүйегінде НОМ № 13 «Жасөспірім және ата-ана. Байланысты қалай жоғалтпауға болады?» тақырыбында бірыңғай облыстық ата-аналар жиналысы өтті. Кездесу барысында мектеп психологы Шукенова Г.А. келесі мәселелерді қарастырды: жасөспірімдер суицидінің себептері, белгілері және сипаты; ата-ананың баламен қарым-қатынасы, балаға деген сүйіспеншілікті білдіру тәсілдері; жасөспірімнің жеке басын құрметтеу және оның мәселелерін түсіну. Жиын соңында ата-аналарға жасөспірімдер арасындағы суицидтің алдын алу бойынша жадынамалар мен ұсыныстар берілді.

28.09.2022 г. в ОСШ № 13 состоялось единое областное родительское собрание на тему «Подросток и родители. Как не потерять контакт?». Психолог школы Шукенова Г.А. провела беседу, акцентировав внимание на следующих вопросах: причины и признаки подросткового суицида; взаимоотношения родителей и детей, способы выражения любви к ребёнку; уважение и понимание личности подростка. По окончанию собрания всем родителям были розданы памятки по профилактике подросткового суицида.