2023 жылғы 17 қаңтарда Қостанай қаласы прокуратурасы бөлімінің аға прокуроры Б.Х. Гаязова полиция капитаны Г.Н.Бермухаметовамен бірге 5-9 сынып оқушыларымен әңгімелесу өткізді.

📌Бұл әңгіменің мақсаты кәмелетке толмағандар арасындағы құқық бұзушылықтардың алдын алу болды.

📌Әңгіме барысында оқушылар девиантты мінез-құлықтың қауіптілігі мен теріс салдары, сондай-ақ құқық бұзушылықтар үшін жауапкершілік туралы хабардар болды.

17 января 2023 г. старшим прокурором отдела прокуратуры города Костаная Гаязовой Б.Х. совместно с капитаном полиции Бермухаметовой Г.Н. была проведена беседа с учащимися 5-9 классов.

📌Целью данной беседы являлась профилактика предотвращения правонарушений среди несовершеннолетних.

📌В ходе беседы учащиеся были осведомлены об опасности и негативных последствиях девиантного поведения, а также об ответственности за правонарушения.