🗓️28 сәуірде №13 НОМ бастауыш сыныптар арасында "Бір шаңырақ астында" фестивалі өтті.Балалар өлең оқып, ән айтып, би биледі. Фестиваль балаларға патриоттық тәрбиені, Отанға деген сүйіспеншілікті және сонымен бірге басқа этностарға деген құрметті тәрбиелеуге арналған.🗓️ 28 апреля в ОСШ №13 среди начальных классов прошел фестиваль «Под единым шаныраком». Ребята читали стихи, пели, танцевали. Фестиваль призван воспитывать в детях толерантность, патриотическое воспитание, любовь к Родине и в то же время уважение к другим этносам.