27 сәуірде МАС, 1-4 сынып оқушылары облыстық орыс драма театрына барды️️. Балалар "Менің атамның жұлдызы"балалар әскери спектаклін тамашалады. Спектакль күлкі мен көз жас арқылы қиын соғыс кезіндегі достық туралы болды. Актерлерінің тамаша ойыны, өте өмірлік сюжеті, тамаша режиссерлік жұмысы — осының бәрі көрермендерге үлкен әсер қалдырды. Керемет қойылым!27 апреля учащиеся КПП, 1-4 классов посетили областной русский драматический театр🏛️. Ребята посмотрели детский военный спектакль «Звезда моего деда». Спектакль через смех и слезы рассказал о дружбе в тяжелые военные времена. Прекрасная игра актеров, очень жизненный сюжет, отличная режиссёрская работа — все это произвело огромное впечатление на зрителей. Потрясающая постановка!

27 сәуірде МАС, 1-4 сынып оқушылары облыстық орыс драма театрына барды️️. Балалар "Менің атамның жұлдызы"балалар әскери спектаклін тамашалады. Спектакль күлкі мен көз жас арқылы қиын соғыс кезіндегі достық туралы болды.  Актерлерінің тамаша ойыны, өте өмірлік сюжеті, тамаша режиссерлік жұмысы - осының бәрі көрермендерге үлкен әсер қалдырды. Керемет қойылым!27 апреля учащиеся КПП, 1-4 классов посетили областной русский драматический театр🏛️. Ребята посмотрели  детский военный спектакль «Звезда моего деда». Спектакль через смех и слезы рассказал  о дружбе в тяжелые военные времена. Прекрасная игра актеров, очень жизненный сюжет, отличная режиссёрская работа - все это произвело огромное впечатление на зрителей. Потрясающая постановка!