️ Бүгін Жеңіс күніне арналған ән фестивалі өтті. 5-9 сынып оқушыларымен әскери-патриоттық әндер орындалды. Фестиваль қатысушылары шығармашылықпен өнер көрсетті: олардың әндері бейне үзінділермен, ҰОС-мен байланысты тақырыптық атрибуттармен сүйемелденді. Бұл ерлікті жадымызда сақтау біздің міндетіміз.️ Сегодня прошел фестиваль песни, повещенный Дню Победы. Учащимися 5-9 классов были исполнены военно-патриотические песни. Участники фестиваля подошли к выступлению творчески: их песни сопровождались видеофрагментами, тематической атрибутикой, связанной с ВОВ. Наш долг –хранить память об этом подвиге.

️ Бүгін Жеңіс күніне арналған ән фестивалі өтті.  5-9 сынып оқушыларымен әскери-патриоттық әндер орындалды. Фестиваль қатысушылары шығармашылықпен өнер көрсетті: олардың әндері бейне үзінділермен, ҰОС-мен байланысты тақырыптық атрибуттармен сүйемелденді. Бұл ерлікті жадымызда сақтау біздің міндетіміз.️ Сегодня прошел фестиваль песни, повещенный Дню Победы.  Учащимися 5-9 классов были исполнены военно-патриотические песни. Участники фестиваля подошли к выступлению творчески: их песни сопровождались видеофрагментами, тематической атрибутикой, связанной с ВОВ. Наш долг –хранить память об этом подвиге.