6 “б” сынып оқушылары «Менің сыныбым булингқа қарсы»бейнероликтер челленджіне қатысты. Мақсаты-антибуллингтік сана мен ойлауды қалыптастыру, осы әлеуметтік құбылысқа белсенді қарсы тұруға деген ұмтылысты тәрбиелеу. Учащиеся 6 Б класса приняли участие в челлендже видеороликов «Мой класс против буллинга». Цель- формирование антибуллингового сознания и мышления, воспитание стремления активно противодействовать этому социальному явлению.

6 “б” сынып оқушылары «Менің сыныбым булингқа қарсы»бейнероликтер челленджіне қатысты. Мақсаты-антибуллингтік сана мен ойлауды қалыптастыру, осы әлеуметтік құбылысқа белсенді қарсы тұруға деген ұмтылысты тәрбиелеу. Учащиеся 6 Б класса приняли участие в челлендже видеороликов «Мой класс против буллинга».  Цель- формирование антибуллингового сознания и мышления, воспитание стремления активно противодействовать этому социальному явлению.