“13 НОМ” КММ-де қыркүйектің 18 мен 25 аралығында мектеп Президентін сайлау өтті.
Сайлауға бір апта қалғанда сайлау комиссиясында 3 кандидат тіркелді: Баронова Эрика Васильевна — 8 “А” сынып оқушысы, Филипенко Яна Николаевна-8 “Б” сынып оқушысы және Юлдашев Рамазан Андреевич-9 сынып оқушысы.
Дауыс беру қорытындысы бойынша 9 сынып оқушысы Юлдашев Рамазан Андреевич мектеп оқушыларының өзін-өзі басқаруының президенті болды.
С 18-25 сентября в нашей школе прошли выборы президента школы.
За неделю до выборов в Избирательной комиссии были зарегистрированы 3 кандидата: Баронова Эрика Васильевна- ученица 8 А класса, Филипенко Яна Николаевна- ученица 8 Б класса и Юлдашев Рамазан Андреевич-ученик 9 класса.
По итогам голосования президентом школьного ученического самоуправления стал, Юлдашев Рамазан Андреевич-ученик 9 класса.