Пікірталас жобасын жүзеге асыру. Мектебімізде 2021 жылдан бері BEST пікірсайыс клубы жұмыс істейді. 2023 жылдан бастап пікірсайыс үйірмесінің жетекшісі Т.С.Барбенбаев.Мектеп командасының мүшелері мектепішілік және қалалық пікірсайыс турнирлеріне белсенді қатысты. Сабақтар аптасына екі рет өткізіледі, бұл сабақта мектебіміздің оқушылары шешендік өнерін шыңдап, өз көзқарасын қорғауға үйренеді.

Реализация дебатного проекта. В нашей школе с 2021 года ведет свою работу дебатный кружок «БЭСТ». С 2023 года руководитель дебатного кружка Барбенбаев Т.С.. Члены школьной команды принимали активное участие в школьных и городских дебатных турнирах. Занятия проходят два раза в неделю, в ходе которых обучающиеся нашей школы оттачивают мастерство публичных выступлений, учатся отстаивать свою точку зрения.