Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Н.В. Шакурова қала колледждеріне бару кестесімен кәсіптік бағдар беру жұмысы бойынша жоспар жасады. Оқушылардың мүдделеріне сүйене отырып, мектеп әр түрлі колледждердің өкілдерін шақырады. Сондай-ақ, оқушылар үшін Ашық есік күндеріне шығу жүзеге асырылады. Атқарылған жұмыстың нәтижесі 9-шы Түлектерді 100% жұмысқа орналастыру болып табылады.

Заместителем директора по ВР Шакуровой Н.В. был составлен план по профориентационной работе с графиком посещений колледжей города. Исходя из интересов учащихся, школа приглашает представителей различных колледжей, в которых они заинтересованы. Также, для учащихся осуществляются выезды на дни открытых дверей. Результатом проделанной работы является 100% трудоустройство выпускников 9-х.