Құрметті қала тұрғындары!

Тасқын салдарынан Тобыл өзенінің табанына қатты қатты зақым келді, топырақ опырылып, өзенде құрылыс қоқыстары көбейді. Шомылатын орындар жабдықталмаған, іргелес инфрақұрылым су тасқынынан зақымдалған.
Осыған байланысты кәмелетке толмағандарға заңды өкілдерінің еріп жүруінсіз шомылуға тыйым салынады.
Патрульдеудің 2 күнінде білім бөлімінің қызметкерлері төтенше жағдайлар басқармасының, білім беру ұйымдарының өкілдерімен бірлесіп қалалық жағажай, «Шағала» жағалауы ауданындағы тозығы жеткен көпір орындарында заңды өкілдерінің еріп жүруінсіз 33 кәмелетке толмағанды анықтады.
Құрметті ата-аналар, сіздерді қырағы болуға және жаз мезгілінде балаларыңыздың болатын орындарын қадағалауға шақырамыз.

Уважаемые жители города!
В связи с паводком дно реки Тобол сильно повреждено, имеются обвалы грунта, много строительного мусора в реке. Места для купания не оборудованы, прилегающая инфраструктура повреждена паводком.
В связи с этим, запрещено купание несовершеннолетних детей без сопровождения законных представителей.
За 2 дня патрулирования сотрудниками отдела образования совместно с представителями управления по чрезвычайным ситуациям, организаций образования выявлены 33 несовершеннолетних без сопровождения законных представителей в местах городского пляжа, полуразрушенного моста в районе набережной «Шагала».
Уважаемые родители, призываем вас проявить бдительность и контроль за нахождением детей в летний период.