2024 жылдың 1 тамызынан 30 қыркүйек аралығы бойынша мектепте жыл сайынғы «Мектепке жол» республикалық қайырымдылық акциясы өтеді. Акцияның мақсаты: аз қамтылған, көп балалы және тұрмыс жағдайы нашар отбасылар қатарындағы білім алушыларға, жетім балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға және балалардың өзге де санаттарына материалдық және өзге де көмек көрсету, сондай-ақ оқу жылының басына дайындық кезеңінде мұқтаж балалардың проблемаларына қоғамның назарын аудару және әлеуметтік себептер бойынша балалардың мектепке бармауының алдын алу.
Сіздің үлесіңіз балаларды оқу жылын табысты бастау үшін қажет нәрсенің бәрімен қамтамасыз етуге көмектеседі. Біз Сізден мектеп формасы мен аяқ киім сатып алу үшін қаржылық көмек көрсетуді, балаларды кеңсе тауарларымен және рюкзактармен қамтамасыз етуді сұраймыз.
Әр бала оқу жылының лайықты басталу құқығына лайық. Сіздің көмегіңізбен біз олар үшін жақсы жағдай жасай аламыз және ертеңгі күнге сенімділік бере аламыз.
Құрметпен, «No13 ОШ» КММ әкімшілігі.
Толық ақпарат алу үшін мына нөмірге хабарласыңыз: 8 (7142) 74-31-74
Немесе әлеуметтік педагогке 87774912219

С 1 августа по 30 сентября 2024 года в школе проходит ежегодная республиканская благотворительная акция «Дорога в школу». Цель акции –оказание материальной и иной помощи обучающимся из числа малообеспеченных, многодетных и неблагополучных семей, детям-сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей и иным категориям детей, а также привлечения внимания общества на проблемы нуждающихся детей в период подготовки к началу учебного года и предупреждение непосещения детьми школ по социальным причинам. Мы просим вас рассмотреть возможность оказания финансовой помощи для приобретения школьной формы и обуви, обеспечить детей канцтоварами и рюкзаками.
Каждый ребенок заслуживает право на достойное начало учебного года. С вашей помощью мы сможем создать для них лучшие условия и подарить уверенность в завтрашнем дне.
С уважением, Администрация КГУ «ОСШ № 13»
Тел : 74-31-74 или 87774912219